>Ekşın, mekşın.

>
  • Aslında post yazmaya başlamadan önce her şeyi aklımda bir bir sıralıyorum ama pc’nin başına oturunca puff her şey uçuyor. Beynimle sik gibi ortada kalıyorum. Hoş bugün böyle olmasının asıl sebebi tarih+matematikle threesome yapmış olmam olabilir. Yine de bilmiyorum.
  • Threesome demişken dün gece aslında Matematikle teketekimiz vardı ama saat 20.00’de uyumaya başladığım için yattı o iş. Ertesi güne yani bugüne de sınav vardı üstelik. Ama n’oldu? Sorarım bilög n’oldu? Sınav yattı, götüm kalktı.
  • Matçının raporlu olması dolayısıyla bugün tamı tamına 7 saatimiz boştu okulda. Ve yine sorarım sana n’oldu? Sik kafalı japon askerleri panpalığını yaptı ve bizim sınıfı seminere götürdüler. Hem de ne semineri AKUT. Götümüz konferans salonunda donmasın, içimiz ısınsın diye bir cigara yakalım dedik. O da olmadı, neden? Tuvalette yangın alarmı vardı. Ve dışarıda yağmur yağıyordu.
  • En sonunda bizi azat ettiklerinde tek hatırladığım Nasuh Mahruki’nin ”Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulun!” cümlesine ”Nee sigara mı?” diye yüksek sesle karşılık vermem ve tüm salona kendimi fişlememdi.
  • Maddeler halinde yazınca, kendimi tutamıyoruuum. >.<
  • Öğleden sonra bir deli hevesle ders aşkı gelmişti ki daha ben aşka gelemeden kendimi kapalı spor salonunda buldum. Basket maçında. Rakip kimdi dersen eğer: hani her ilçede bir tane olur ya, azılı düz liselerden. İşte onlardan biriydi. Maça; muşta, falçata, hatta ayakkabı çekeceği ile gelenlerinden. Tırstım, yeminle.
  • Maçı elbetteki biz aldık. Hem de 61’e 41. Tabi bunun kötü olduğunu nerden bilebilirdik. Son tezahüratları ”Bu maçın bir sonu, bir çıkışı var!” ”Nereyee?! -Sikişmeye!! haaaaooooouuu!!” türünden olunca anladık ki çıkışta halimiz yaman. O yüzden son çeyreği izlemeden arka kapıdan sıvıştık.
  • Ha bu arada sigaramı da çok kötü koşullar altında içmiş bulundum. Bu sefer yağmurun yağmasına aldırmadan 5 kişi, spor salonunun kantininin dışarıya açılan kapısından indik bahçeye. İki sigarayı tam 5 dakikada -evet,saydım- nefes molası vermeden döndük. Sigaraların piç olduğunu söylememe gerek yok, sanırım. Ama keyfime diyecek yoktu. Merdivenleri çifter çifter görmüş olmamı saymazsak.
  • Tamam, burda bitiriyorum. Tüm ekşın bu kadardı. Her günüm böyle olmuyor ne yazık ki. Bir ay idare etceniz artık.This entry was posted in deli brida, gün. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s