>Come into my world.

>

Bugün hormonlarımda kesin bir sorun oluştu. Hamile kadınlar gibiyim. Gibi oldum daha doğrusu. Sabah hiçbir şeyim yoktu. Gayet cool bir gün geçirmiştim halbuki. Saat 16.00 civarlarında olanlar oldu. Seç’le birlikte dolaşmaya çıktık. Hava öyle güzeldi ki. Yani öyle böyle değil. Oldukça rüzgarlıydı. Bayılırım bu havalara. Aralık ayında yaşadığımın daha yeni farkına vardım. Havanın kararmasına yakın, Mc’den kahve ve tatlı spesyalimiz vardır bizim onu aldık. Sahile gittik. Öyle hoş vakit geçirdik ki. Böyle anlatıyorum ama sanmayın ki çok konuştuk.

Sustuk, dalgaları izledik, krepin çikolatasını elimize yüzümüze bulaştırdık, kıkırdadık, ”keşke..” dolusu sürüsüyle cümle kurduk, hayal ettik, tebessüm ettik..

Ve ben bugün anladım ki ben bu şehri seviyorum. Seneye eğer kazanır da başka bir yerlere gidersem, kesinlikle burayı özleyeceğim. Seç’i özleyeceğim. Fat’ı özleyeceğim. Aynı şehirleri kazanırız falan diyoruz konuşurken ama hayat bu hiçbir şey belli değil. Hal böyle olunca eve gelir, gelmez beni bir ağlama tuttu mu? Şu an bile ağlayabilirim. Daha çok erken bunları düşünmek için biliyorum ama..

-hayley’imin blogundan alıntıdır.-

Daha dünyama davet edeceğim öyle anılarım olacak ki ileride. Eski anılarımı unutmaktan korkuyorum. Sanırım daha çok bu yüzden ağladım. Lise arkadaşlıkları bir başka oluyormuş..

Deniz de bugün resmen beni benden aldı. İlk kez böylesi mükemmel gözüktü gözüme. İçimi huzura boğdu. Tüylerimi diken diken etti orası ayrı, yine de kahvelerimizi içip kalktıktan sonra sanki naneli şeker yemiş gibi hissettim kendimi. O derece ferahladım. Seç’e sımsıkı sarılmak istedim. Tabi yapmadım.

Kıssadan hisse bugün asla unutamayacağım bir gün oldu.
Her günümün böyle olmasını diledim.

This entry was posted in brida, gün, seç. Bookmark the permalink.

8 Responses to >Come into my world.

 1. Anonymous says:

  >Felaket tellalın olarak bir şey söylemek istiyorum.Seçi Fatı şimdi çok seviyorsun ya-umarım da öyle sürer-başka bir şehre gittikten sonra başlarda içinde kocaman bir boşlukla birlikte kocaman bir sızı oluyor.Onların ismini sesli bir şekilde söylerken deli gibi ağlamak istiyorsun.Ama yavaş yavaş o sızı da sevgi de azalıyor ve Güm!Yok oluyor.Artık sıradanlaşıyor,anılar,kişiler,isimler…Başka başka insanlar giriyor hayatına,başkaları oluyor Seç Fat belki olamıyor ya da.Şu anda çok pislikmişim gibi görünebilirim ama gerçekler böyle 😀

 2. Brida.~ says:

  >Öyle olacağını biliyorum.İşte ben de bundan korkuyorum ya.Unutmaktan..

 3. veronika says:

  >Adsız doğru bi tespit yapmış.Ne yazık ki olanlar onlar.Yaşayan bilir demek en doğrusu sanırım.Çokta düşünmemek lazım aslında gidenler gelenlerden o kadar çok ki bu hayatta.İkinizi de tanımadığımdan böyle atıp tutuyo gibi gözüküyo olabilir.Denk geldi okudum.İçimden iki kelam yollamak geldi.Bu arada Brida biliyo musun kaç yaşında olduğunu merak ettirdin bana ?Tuhaf gelebilir ama yazıların,yaşadıkların ve hayallerine bakınca bi çelişkiye düştüm.Sen ya fazla olgunsun ya da fazlaca yaşadın her şeyi bilemiyorum..her neyse merak ettim.Cevaplarsan çelişkilerimden kurtulurum.

 4. Pia says:

  >Ya da unutulmaktan.

 5. Profösör says:

  >Hep buruklklar yaşanır hayatta..

 6. Brida.~ says:

  >Veronika: Kelamın için teşekkürler. Böyle yorumlar almak sevindiriyor beni. Sorunu da yanıtlayayım: 17 yaşındayım, lise sondayım. Pia: Haklısın, belki de ondan..Profösör: Hayat bu.

 7. veronika says:

  >Sen sağol Brida.Tahminimden daha küçük çıktı yaşın.Bu fazla olgun olduğun anlamına gelir sanırım.Aramızdaki yaş farkına dayanarak söylüyorum ki çok fazla takılmadan çok fazla takmadan ve kendinden başka kimseye çok fazla bağlanmadan fazlaca yaşa..hiç bişi için pişman olmamayı da çabuk öğrenirsin umarım.Neyse sustum öğüt almayı hiç sevmezdim.sana da öğüt gibi gelmemiştir söylediklerim umarım.. .)

 8. Brida.~ says:

  >Öğüt olarak değil de hayat tavsiyesi olarak aldım. =) Ve tekrar teşekkür ediyorum.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s