>Die for candy.

> Bayramlardan nefret ettiğimi söylemiş miydim?

Telefonlar, atılan mesajlar, gelen komşular, şekerci çocuklar, yaşlılar, ziyaretler, telaş..

Nefret ediyorum, evet.

İkinci ML’den kaçış sahnesini çektik bugün. Bayram dolayısıyla hanfendi teyzemlere gelmişti. Evin giriş kısmında telefonla konuşarak, oyalanıyordu. -beni camdan görmüştü belli ki- Ben sesini duyar duymaz tuvalete kaçtım. Sonra hemen teyzem geldi yanıma. Yatak odasına soktu beni, annem hala dışardaydı. asdfghhj

Sonra akıllı büdük teyzem ”Abla, geç de bir elini yüzünü yıka, terlemişsindir.” dedi ve annemi banyoya soktu. Tabi ben de dışarı fırladım o sırada. Ayakkabılarımı bile sokağın ortasında giydim!

Yalnız benden mükemmel aksiyon filmi oyuncusu olurmuş bunu anladım. Angelina yerine beni alsınlar. Neyse işte zat-ı muhterem teyzemlerden gidene kadar bir yerde oyalanmam lazımdı ben de Bitch’lere uğrayayım dedim. Tabi ML durur mu, bir yandan Asiye teyzeyle konuşup, bir yandan o güzelim su böreğini yerken tak teyzemden bir mesaj:

Biz oraya geliyoruz, sen marketin önüne git. Biz geçtikten sonra eve geçersin.

Eh, ben de el mahkum resmen kovalamaca oynuyoruz kalktım Bitch’lerden. Ama bu kez o çabukluğum, acelem yok. Anasını satayım çok da fifi lan. Görürse görsün, bayram mayram dinlemem görmezden gelir, yürür giderim.. Neyse ki zaten yolda karşılaşmadık. Ben de teyzeme gitmek yerine, kendi evceğzime gideyim dedim. Nitekim öyle de yaptım, yalnız kalmayı özlemişim..

Şimdi de helvasını kavurduğumuz bilgisayarımın yeniden dünyaya dönmesiyle, sizleri fazla özletmeden bir post yazayım dedim ve yazdım.

Nokta.

This entry was posted in bayram, bok brida, maragas. Bookmark the permalink.

8 Responses to >Die for candy.

 1. Pia says:

  >Neden bu kaçış? Sanki sen bir şey yapmışsın gibi.

 2. Brida.~ says:

  >Orası da doğru Pia'cım ama ne bileyim tatsızlık çıksın istemiyorum..

 3. >ML kimdi, kaçırdım sanırım ben orayı. :/

 4. >Yazmışsın aşağıda, ben direkt kısaltmayı görünce bırakmıştım okumayı. :/Ama bildiğim bir şey varsa, annelerden kaçılmaz.Çoğunlukla dürüstlüğü severler. Anahtar o sanırım 🙂

 5. Brida.~ says:

  >Bizimki yalanı daha çok sevdiği için pek uyuşamıyoruz..

 6. >Eski postlara bir göz attım da, kendi yalan söylüyor; senden doğruyu istiyor da olabilir.Ama konunun içeriğini bilmediğim için yorumlar abes kaçacak, canının sıkılmasını da istemem.Bu durumda erkek arkadaşına sarılmak iyi bir çözüm olur. (: Bırakmayın birbirinizi.

 7. Brida.~ says:

  >Brida Always Leave'deyken baya bahsetmiştim bu konudan ama şimdi uzun uzun anlatmak da istemiyorum dediğin gibi ister istemez canım sıkılıyor..Belki bir ara anlatırım uzun uzun.Sarılma olayını da elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum. Ama gittiği yere kadar işte.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s