>Sophie & Julien.

>Aslında istediğim çok farklı bir şeydi. Bir ”ruh eşi”ydi aradığım, beklediğim. Bunun için çıkmıştım bu yola. Beni kendinden bile daha çok anlayacak, aklımın köşelerinde yer etmiş ama başka kimsenin üzerine düşünmediği o ufak mutlulukarı bana yaşatacak biriydi. Tabi beni bu kadar çok seven birine hayır diyemezdim. O sol yanındaki ışık olmasa da olur.
Sadece ya o ruh eşini bulur da Julien’i bırakıp, gidersem diye korkuyorum. Çünkü böyle bir şey olduğunda ne yapacağımı bilmiyorum, düşünmek bile istemiyorum. Bu yüzden de Carpe Diem diyorum böbek! Uzak geleceği düşünmeye gerek yok artık. Anın keyfini çıkarmak var. Mutlu olmak, mutlu etmek var!

”Seninle her şeye varım, mutlu olacaksam da seninle, üzüleceksem de seninle olsun istiyorum..” diyor.
Daha ne diyebilirim ki!! Beni her halimle, her an bu kadar çok severken..
Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki eğer giderse üzülmem. Özlerim ama asla üzülmem. Gitmek isterse ”gitme, kal” diyemem. Çünkü artık kendi kendime yetebilmeyi öğrendim.

Ruhum çekildi diyorum gerçekten durumu ancak böyle anlatabiliyorum.
Ruhum çekildi! Ki belki bu iyi bir şey. Eski Sakar Tanrıça olmak istemiyorum ya da o eski Maragas. Bu arada ‘Korkaklar Aşksız Gömülür’ü yeniden okusam hiç fena olmayacak.

Neyse hayatımdan oldukça mutluyum yani. Bazı şeyleri geride bırakabildim. Yeni ”Ben”in en iyi getirisi bu oldu. Dediğim gibi küllerimden doğdum resmen. Hiç olmadığım kadar güçlü, umarsız, mutlu ve rahatım.

Hep de böyle olacağım. =)

Bu arada çok iğrenç resim yapmaya başladım. -.- O kadar da çizim kalemi aldım yeni. Neyse bu beceriksizliğim yakında düzelir sanıyorum.

Şimdi Julien’le konuşmaya gidiyorum. *.* Ses tonuna ölüyorum, aklıma Ville Valo geliyor len! İçim gidiyor onunla konuşurken x3

Ps. Resimler bana ait. Telefondan ancak bu kadar çekebiliyorum. Defter de yıllanmış günlüğüm olur 🙂 Bloga yazmadan önce arada önce günlüğüme yazarım da.

This entry was posted in bok brida, julien, sophie. Bookmark the permalink.

5 Responses to >Sophie & Julien.

 1. Anonymous says:

  >Vay vay vayy… mutlu olmana sevindim Bridam ^^ herşeyin en iyisi, en güzeli olsun senin içinha ben kim miyim? blogunu katledip sigara dumanına şarkı söylemeyi bırakmış bir Lillie 🙂

 2. Brida.~ says:

  >Şu msn'imi ekle de adamı hasta etme!! Lord'a söyledim hatta. 😀 Blogunu kapamış olabilirsin ama bunun için sorguya çekileceksin hanımefendi!Çok kızdım, çok sinirlendim kısacası. -.-

 3. Şule Erden says:

  >Bence ne Maragas, ne Brida olabilirsin artık ve olmamalısın da… Kendi asıl öyküne -filmine- başlama zamanı! Bence kusursuz bir öykü çıkacak senin kaleminden ve kalemin seni ona götürecek…sevgilerimle…

 4. Brida.~ says:

  >Bir saniye bir saniye..Şu an kaldım resmen öyleee bakıyorum ekrana!Şimdi siz şu bayıldığım Şule Erden misiniz?!Yani ''Korkaklar Aşksız Gömülür''ün Şule Erden'i?!Hani şu Maragas&Curraj'ın…Of kalbim duracak. Çok çok çok teşekkür ediyorum yorumunuz için. (:

 5. Şule Erden says:

  >Romandaki tesadüfleri hatırlasın:)Aşkın bir mesajı olduğunda,onu her şekilde ulaştırır. Size benimle, bana sizinle…3.roman yakında… Birçok soruyu cevaplayacaktır… Ama yazmanı da diler ve okuyucun olduğunu bilmeni isterim… Sevgilerimle…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s